90. Kraj utakmice. 0:1.
90. Treća izmena u Jagodini, umesto Stojanovića, u igri je Đenić.
90. Leković dobija žuti karton u ekipi Rada.
83. Druga izmena u Jagodini, umesto Cvetkovića, u igri je Kostić.
79. Đurđević posle kornera Čaušića je najviši u skoku u gostujućem 16-tercu, lopta odlazi
za malo pored stative.
73. Treća izmena u Radu, umetso Gnjatića, u igri je Pantelić.
70. Stojkov dobija žuti karton u ekipi Jagodine.
65. Igrač Jagodine Dukić dobija žuti karton.
65. Druga izmena u Radu, umesto Ljubinkovića u igri je Đurđević.
62. Odličan udarac Cvetkovića ali je lopta prošla pored desne stative.
61. Prva izmena u ekipi Rada, umesto Kojića u igri je Luka.
61. 0:1. Strelac Lepović. Đurić je izveo korner sa leve strane a Lepović se dobro snašao u
16-tercu za vođstvo svoje ekipe.
56. Snažan udarac Slavka Perovića, lopta odlazi preko gola.
52. Perović je oprobao udarac, bez promene rezultata.
46. Građevinari su ušli nešto agresivnije pripretivši gostima ali bez rezultatske promene.
46. Drugo poluvreme je počelo.
45. Kraj prvog poluvremena. 0:0.
45.
Uzbuđenje pred golom gostiju nakon šuta Perovića, golman Jagodine je krajnjim
naporom izbacio u korner.
43. Najbolja prilika za goste preko Stojanovića koji je šutirao u praznu mrežu, Milošević u
zadnji čas izbacio loptu sa gol linije.
40. Dobar napad Rada po desnoj strani, lopta dolazi do Prša na drugoj strani, ofanzivac
Rada se umesto šuta odlučio na dribling i pogrešio.
35. Ekipa Jagodine izvela je dva uzastopna kornera ali su defanzivci Rada lako otklonili
opasnost.
30. Prva izmena u ekipi Jagodine, umesto Valentića, u igri je Dukić.
28. Lepović je oprobao udarac sa leve strane, lopta prolazi tik pored stative.
27. Atak gostiju po desnoj strani preko Stojanovića osujetio je Uroš Vitas izbacivši loptu u
polje.
22. Ljubinković je asistirao Slavku Peroviću koji iz neposredne blizine postiže pogodak, ali
ga sudija poništava zbog ofsajd pozicije.
21. Čaušić je izveo prvi korner, defanzivci Jagodine su pravovremeno reagovali.
20. Makazice Slavka Perovića izmamile su prve aplauze domaćih navijača, lopta je otišla
za malo preko gola.
19. Dobar prodor Slavka Perovića ali je Kojić blago reagovao u završnici.
14. Slobodan udarac za Jagodinu izvodi Tomić, bez promene rezultata.
9. Gostujuća ekipa je nešto agilnija u prvih deset minuta, Đurić je šutirao pored gola, a u
istom minutu Stojanović je uputio snažan šut sa desne strane, lopta je otišla iznad
prečke gola Rada.
2. Banjički superligaš pokušava da ponovi istorijski uspeh i plasira se u polufinale Kupa. U
uvodnim minutama meča lopta je najviše na sredini terena, a rivali su pristupili